10366 3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal

3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal
  • 3 st. serveringsbrickor, Silva, Sverige, 1970-tal

formpressat trä

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:43*32,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK