10363 Fotpall, England, 1800-tal

Fotpall, England, 1800-tal
  • Fotpall, England, 1800-tal
  • Fotpall, England, 1800-tal
  • Fotpall, England, 1800-tal
  • Fotpall, England, 1800-tal

Victoriansk, guldfärgat trä, pärlbrodyr

  • Skick:slitage, bortfall, repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 12, ø 26 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK