10359 Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft

Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft
  • Äldre vevtelefon, 1900-talets första hälft

svärtad metall och trä

  • Skick:slitage, bortfall, repor och märken
  • Storlek:H 32 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK