10339 Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal

Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal
  • Kittel, kanna samt vattenbinge, 18 /1900-tal

koppar

  • Skick:kanna omarbetad, binge saknar knopp, slitage, bucklor, repor och märken
  • Storlek:H ca. 37-42 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK