10319 Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"

Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"
  • Akvarell, Reuben Chappell "Zampa. of Thurø"

signerad

  • Skick:mindre fläckar, vissa skador på ram
  • Storlek:mått på ram H 41 B 58 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK