10261 5 st. besöksstolar, Swedese, 19/2000-tal

svärtat stålrör, stoppad sits, björk
- Skick:en stoppning släppt, slitage, repor, fläckar och märken
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |