10243 Oljemålning, Bengt Dahlin, Sundsvall

motiv från torget i Sundsvall, signerad & daterad, på pannå
- Storlek:mått på ram H 36 B 42 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |