10231 Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del

Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del
  • Väska, Michael Kors, USA, 1900-talets senare del

brunt läder

  • Skick:visst slitage, märken
  • Storlek:ca. 27*33*18 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK