10188 2 st. vaser, Rörstrand, bl. a. "Primavera" 1900-tal

keramik, handmålad dekor
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 20-25 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |