10174 3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft

3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft
  • 3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft

kristall, underfång i guldbrunt, slipad dekor av blommor samt skepp

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 23-31, fat ø 30 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK