10174 3 vaser samt fat, 1900-talets andra hälft

kristall, underfång i guldbrunt, slipad dekor av blommor samt skepp
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 23-31, fat ø 30 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |