10139 Taklampa, 1950/60-tal

Taklampa, 1950/60-tal
  • Taklampa, 1950/60-tal
  • Taklampa, 1950/60-tal
  • Taklampa, 1950/60-tal
  • Taklampa, 1950/60-tal

smidesjärn, blyinfattat glas, 1 ljuspunkt

  • Skick:bruksslitage, saknar takkopp, viss missformning bly
  • Storlek:H 50, ø 47 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK