10130 Armbandsur "V2000" Voumard, 1900-talets mitt

stål, ljus urtavla med datumfönster, senare armband i läder
- Skick:ej funktionstestad, repor, slitage armband
- Storlek:ø ca. 33 mm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |