10124 Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal

Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal
  • Skyltdocka "Dam" 1980/90-tal

formgjuten massa, 8 delar

  • Skick:bruksslitage, repor, och märken, avbrutet finger
  • Storlek:H ca. 187 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK