10123 Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
  • Sideboard, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft

bemålat trä i antikgrå, kannelerade ben, dekor av fleuroner

  • Skick:bruksslitage, vissa repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 81, B 185, D 43,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK