10110 4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien

4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien
  • 4 st stolar, 1900-tal, möjligen Italien

kromad metall

  • Skick:rost, viss slitage
  • Storlek:B ca 52 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK