10081 Golvlampa, 1900-tal

Golvlampa, 1900-tal
  • Golvlampa, 1900-tal
  • Golvlampa, 1900-tal
  • Golvlampa, 1900-tal
  • Golvlampa, 1900-tal

mässing / metall, 2 ljuspunkter

  • Skick:ojordad kontakt, viss slitage
  • Storlek:total H 163 cm

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK