7916 2 st baslådor, Dux

på hjul, olika modeller, ena med modellnummer DX 321
- Skick:en med ett skadat hjul, vissa fanerskador
- Storlek:H ca 45 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |