7598 Konstbok, Lina Bengtsson

numrerad 4/25, Stockholm 1991, sista blad signerad & numrerad
- Skick:viss smuts & märken på skyddsmapp
- Storlek:46*33 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |