10585 Smyckeskrin, 1900-tal

Smyckeskrin, 1900-tal
  • Smyckeskrin, 1900-tal
  • Smyckeskrin, 1900-tal
  • Smyckeskrin, 1900-tal

nysilver, dekor av lejon maskaroner med tassar, dekorf av vapensköld

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 7, 16, 13,5 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK