10434 2 st. resegrammofoner, Philips, 1900-talets andra hälft

2 st. resegrammofoner, Philips, 1900-talets andra hälft
  • 2 st. resegrammofoner, Philips, 1900-talets andra hälft

röd och blå plast

  • Skick:saknar elkablar, saknar en panel, bruksslitage

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK