10431 Vinylspelare, Dual, 1019

Vinylspelare, Dual, 1019
  • Vinylspelare, Dual, 1019
  • Vinylspelare, Dual, 1019
  • Vinylspelare, Dual, 1019
  • Vinylspelare, Dual, 1019
  • Vinylspelare, Dual, 1019

  • Skick:slitage, skadat dammlock, repor, fläckar och märken

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK