10355 Kaffeservis, GAB, empirstil, 1900-tal, 3 delar

Kaffeservis, GAB, empirstil, 1900-tal, 3 delar
  • Kaffeservis, GAB, empirstil, 1900-tal, 3 delar

nysilver

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:14-24 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK