5006 Väggspegel, Venetiansk, tidigt 1900-tal

Italien, spegelinlagd ram med dekor av blommor, glas liljor
- Skick:renoveringsobjekt, sprickskador, 4 st. saknade liljor
- Storlek:70,5*53 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |