5067 Väggspegel, Gustaviansk stil, 1900-tal

krönande kvinnoprofil, blåmålad ram med förgyllningar
- Skick:bruksslitage
- Storlek:51*22 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |