4968 Väggspegel, 1900-talets senare del

Väggspegel, 1900-talets senare del
  • Väggspegel, 1900-talets senare del

smide, dekor av lönnblad

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:62*53 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK