5000 Vägghylla "String typ" 2000-tal

Vägghylla "String typ" 2000-tal
  • Vägghylla "String typ" 2000-tal

svärtad metall, lövträsfaner

  • Skick:vissa repor, fläckar och märken
  • Storlek:H 90, B 60, D 20 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK