5078 Tidningsställ, 1900-talets andra hälft

svärtat trä, gul metall, hjultrissor
- Skick:bruksslitage, repor och märken
- Storlek:H 73, B 44, D 28 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |