5243 Spinnrock, 18/1900-tal

Spinnrock, 18/1900-tal
  • Spinnrock, 18/1900-tal
  • Spinnrock, 18/1900-tal
  • Spinnrock, 18/1900-tal
  • Spinnrock, 18/1900-tal

lövträ

  • Skick:delvis omarbetad med senare detaljer, bruksslitage
  • Storlek:H 106 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK