5154 Soffbord, troligen Nordiska Kompaniet, 1900-tal

mahogny, utdragbara skivor med underliggande glasyta
- Skick:vissa repor och märken
- Storlek:H 55, L 110-173, B 60 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |