4959 Soffbord, 1900-tal

rotting, vitmålad, glasskiva
- Skick:visst slitage, repor, fläckar och märken, från rökhem
- Storlek:H 54.5, 78*78 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |