5241 Soffbord, 1900-talets andra hälft

furu, mässingsinlagd skiva med marinmotiv
- Skick:visst slitage, inläggning släppt något, repor, fläckar och märken
- Storlek:H 50, L 135, B 74,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |