5231 Sekretär, engelsk stil, 1900-tal

skinnskiva
- Skick:nyckel saknas, vissa märken, viss slitage
- Storlek:H 99 B 91 D 42, 72 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |