5248 Hörnskåp, Gustaviansk stil, 1900-talets senare del

bemålat trä, antikgrå
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 182, B 87, D 57 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |