4919 Fåtölj, 1900-talets andra hälft

Fåtölj, 1900-talets andra hälft
  • Fåtölj, 1900-talets andra hälft

rotting

  • Skick:vissa repor, fläckar och märken, vissa skadade träband

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK