4914 Byrå Gustaviansk stil, 1900-tal

mahogny, marmorskiva, intarsia dekor av bukett, handtag och beslag i mässing
- Skick:vissa repor och märken, saknar nyckel
- Storlek:H 74, B 77.5, D 44 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |