10234 Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal

Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal
  • Sparkcykel, SMX Dynamic, "Scooter 120" 2000-tal

svart lackerad med gröna detaljer, hopfällbar

  • Skick:smärre bruksslitage
  • Storlek:höj-och sänkbar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK