10585 Smyckeskrin, 1900-tal

nysilver, dekor av lejon maskaroner med tassar, dekorf av vapensköld
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 7, 16, 13,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |