10451 4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar

trä, textil och metall
- Skick:slitage, småskador, repor, fläckar och märken, saknar vissa delar
- Storlek:H 40-57 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |