10451 4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar

4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar
  • 4 st. äldre leksaker, gunghästar och dockvagnar

trä, textil och metall

  • Skick:slitage, småskador, repor, fläckar och märken, saknar vissa delar
  • Storlek:H 40-57 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK