10290 1 par högtalare, Pioneer, CS-343W

1 par högtalare, Pioneer, CS-343W
  • 1 par högtalare, Pioneer, CS-343W

  • Skick:slitage, smuts, repor, fläckar och märken

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK