10499 Äldre gunghäst, 1900-tal

Äldre gunghäst, 1900-tal
  • Äldre gunghäst, 1900-tal
  • Äldre gunghäst, 1900-tal
  • Äldre gunghäst, 1900-tal
  • Äldre gunghäst, 1900-tal
  • Äldre gunghäst, 1900-tal

bemålat trä, garn

  • Skick:slitage, skador, bortfall, repor, fläckar och märken
  • Storlek:sitthöjd 53 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK