9326 Vas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, Artist Collection, 1900-tal

dekor av guldfärgade stiliserade ormar, blåmelerad fond, signerad
- Storlek:H 20 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |