9416 Världs-/bordsur, Lord King, Japan, 1900-talets senare del

plexiglas, trä
- Skick:bruksslitage
- Storlek:H 20, B 23, D 6,5 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |