9257 Trumma, troligen Afrika, 1900-tal

Trumma, troligen Afrika, 1900-tal
  • Trumma, troligen Afrika, 1900-tal

trä, skinn

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H 103 c,

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK