8845 Träsnitt "Vildanden" Petter Zennström

Signerad & daterad 1975
- Skick:skada ram nedre vänster hörn
- Storlek:mått på ram H 67 B 54 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |