9253 Teservis "Pompadour" Rosenthal, Tyskland, 1900-tal

porslin, dekor av blommor, förgylld bård
- Skick:smutsat, bruksslitage
- Storlek:12 delar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |