9063 Te- och kaffeservisdelar, "Bettina" Rosenthal, Tyskland

Te- och kaffeservisdelar, "Bettina" Rosenthal, Tyskland
  • Te- och kaffeservisdelar, "Bettina" Rosenthal, Tyskland

porslin, dekor av blommor, förgylld bård

  • Skick:visst slitage, bortfall
  • Storlek:ca. 33 delar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK