9063 Te- och kaffeservisdelar, "Bettina" Rosenthal, Tyskland

porslin, dekor av blommor, förgylld bård
- Skick:visst slitage, bortfall
- Storlek:ca. 33 delar
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |