9236 parti sameslöjd, 1900-tal, 8 delar

parti sameslöjd, 1900-tal, 8 delar
  • parti sameslöjd, 1900-tal, 8 delar

vrilskålar, kåsor m.m.

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:8 delar

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK