9448 Parti diverse porslin, retro, 8 delar

fat, kanna, vas m.m.
- Skick:saknar vissa delar, slitage, repor, fläckar och märken
- Storlek:3-20 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |