9028 Parti brevpressar, 1900-talets andra hälft, 10 delar

Parti brevpressar, 1900-talets andra hälft, 10 delar
  • Parti brevpressar, 1900-talets andra hälft, 10 delar

glas

  • Skick:bruksslitage
  • Storlek:H ca. 6-11 cm.

Slagavgift (inkl. moms)40 SEK