9009 Oljemålning "broderande kvinna"

på duk, signerad, oidentifierad konstnär
- Skick:vissa mindre skador på ram
- Storlek:mått på ram H 77 B 68 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |